Marketing

Táto akcia už prebehla.

Praha, Františka Křížka 1

50 Kč

Přednáška je vhodná pro projekťáky, accounty a jiné managery, kteří už s Trellem mají zkušenosti a chtějí jeho skrytých možností maximálně využít pro ještě lepší zadávání práce a plánování projektů.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Při naší práci používáme celou paletu nástrojů – mailového klienta, textové nebo grafické editory, instant messengery nebo aplikace pro projektový management. A protože jich používáme skutečně mnoho, nemáme prostor číst jejich podrobné dokumentace a už vůbec ne sledovat jejich neustálý vývoj.

Ale co když nám tím pádem unikají klíčové funkce, které by zcela mohly změnit, jak daný nástroj používáme? Co když aplikace celou dobu obsahuje schované tlačítko, které řeší něco, co musíme každý den komplikovaně obcházet? Nemůže se stát, že bychom z nástroje mohli získat více tím, že bychom pouze změnili způsob, jak ho používáme?

Protože je těchto skrytých tajemství požehnaně, vybrali jsme jako první nástroj Trello a u odhalíme funkce, které jste mohli snadno přehlédnout. Zároveň vám ukážeme, jak s tímot nástrojem sami pracujeme a co se nám osvědčilo. 

#Web & IT 👉

QuBit Conference Tatry 2021

Streda  26.05.2021, Jasná, Nízke Tatry