Web & IT

Táto akcia už prebehla.

Praha, Radlická - kulturní sportovna, Za Ženskými domovy 125/5

Zdarma

KŘEST / PARTY / MEET UP
Říkejte si tomu, jak chcete. Jde o akci, kde s vámi chceme oslavit úspěch výstavy Digitální design: Pohled za pixely, její putování a průvodce. Ten bude sloužit jako přehled o oboru digitálního designu.

Výstava, která se po úspěchu na podzim 2015 vydala do Zlína, do Brna a do Plzně, aby edukovala o digitálním designu. Co to je, o kom je tento obor, pro koho. Pokaždé s bohatým doprovodným programem dokázala oslovit na tři tisíce návštěvníků. #zapixely: Průvodce světem digitálního designu je shrnutím jednotlivých témat a návodem, jak na obor nahlížet. Pojďte s námi tohoto průvodce pokřtít.

PROČ TO TISKNEME?
Věříme, že je to způsob, jak dále vzdělávat kolegy, kamarády, státní správu a veřejnost o tom, co to je digitální design a že je potřeba. Průvodce jednoduše shrne fáze procesu návrhu digitálních produktů a služeb tak, jak jste to viděli na výstavě. Bude sloužit jako edukační materiál kažému, kdo se v oboru digitálního designu zatím tolik neorientuje. Příručku můžete dát svým klientům, kolegům z jiných oddělení nebo šéfům.