Osobný rozvoj

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, SATORI STAGE, Mickiewiczova 9

Zadarmo

V marcovom pokračovaní VIO sa nám predstaví špecíalny hosť – Tomáš Smutný, ktorý s nami cyklus VIO začínal. Avšak tentokrát usadne na stoličku hosťa a priblíži nám svoje úspechy v podnikaní.

Tomáš nám porozpráva o tom ako sa dá začať podnikať už ako študent. Už počas štúdia v Bratislave na Ekonomickej univerzite, na školskom internáte s kamarátom založil malú firmu, ktorá postupne vyrástla a stala sa lídrom vo svojej oblasti.

Prvú firmu Tomáš založil, keď mal okolo 20 – 21 rokov. Svoj podiel po roku, či dvoch predal. Súčasnú firmu HUMANex založil v internátnej izbe zo študentskej pôžičky vo výške 1500€. V priebehu 4 rokov sa stal so svojou spoločnosťou lídrom na trhu v zabezpečovaní spoločenských podujatí v Bratislave. Firma sa venuje činnosti v hotelierstve a gastronómii, pracujeme pre prestížne značky ako Kempinski, Sheraton, Hilton a ďalších 20 hotelov, zabezpečovali akcie pre princa Harryho z britskej kráľovskej rodiny, rôznych zahraničných diplomatov, hollywoodske celebrity, arabských šejkov či ortodoxné skupiny z Izraela.

Momentálne vo firme Tomáš zamestnáva cca 250 ľudí na TPP a dohody.

Na prednáške sa dozviete ako vytvoriť úspešnú firmu v slovenskom prostredí a omnoho viac.