Ostatné

Táto akcia už prebehla.

Praha, Sněmovní 7

3.900 - 5.900,- Kč

Témy:

Milí přátelé na volné noze,

výroční sraz nezávislých profesionálů pořádáme letos 1.–3. června poprvé v Praze, coby každoroční oslavu svobodného podnikání a života na volné noze. Tímto vás srdečně zveme včetně vašeho společenského doprovodu.

Program srazu je poměrně neformální a setkávací, navazuje na to nejlepší z předchozích 12 ročníků. Na co se můžeme letos těšit:

Krásné prostory na Malé Straně v historické budově Sněmovní 7 naproti Parlamentu. Dva společenské večery v pátek a sobotu s nezaměnitelnou srazovou atmosférou. Živá muzika v podání hostů čerstvého držitele Anděla Marian Friedla a Lena Yellow. Bohaté večerní rauty, zdravé pochoutky Zdeňka Kolláriková, čajový bar Jiří Boháče. Vynikající vína z Valtic a degustace vín z Rakouska i Čech se Znalec vín Milan Sedláček. Sobotní program: procházka, minimarket, seznamovací schůzky, pásmo rozhovorů, jóga… Nedělní debaty v Paralelní Polis: dobrodružka Lucie Radová, investor Daniel Gladiš, lifehacker Tomáš Baránek. Mezioborové setkání jako inkubátor pro nové kontakty, spolupráce, myšlenky, projekty… Přátelská atmosféra a kouzlo historické části Prahy s památkami UNESCO. Doprovodný program: Den otevřených coworkingů (v pátek po celé ČR). Zkrátka super víkend a lidi; relax a následný restart pro vaše podnikání 🙂

Těšíme se, že naše pozvání přijmete a přijedete dobře naladěni!

Robert Vlach
za celý pořadatelský tým Na volné noze