Táto akcia už prebehla.

Košice, GESTO cafe & brunch, Nam. L. Novomeskeho 13

13 - 16,8 €

Témy:

#Akčné ženy v Košiciach

Pre veľký úspech sme sa rozhodli zopakovať inšpiratívne stretnutie pre všetky podnikavé a aktívne ženy. Príďte sa spoznať s akčnými ženami východu, ktoré si plnia svoje sny. Čaká vás veľa motivácie, nových informácií a kontaktov. Ak máte vizitky, vezmite so sebou dostatočný počet. Väčší dôraz budeme klásť aj na networking. Už tradične prinesieme aj pozornosť pre každú ženu a nebude chýbať ani tombola.

TÉMY a speakerky:

#Ako sa odprezentovať na úrovni v práci či biznise?
Kristína vám prezradí niečo o prezentačných zručnostiach a o tom, ako sa efektívne odprezentovať a získať tak novú prácu alebo klientov pre svoje podnikanie. Zároveň nám povie viac o dôležitoswti sociálnej sieti Linkedin, na ktorej dokážete získať nových klientov, či lepšie zamestnanie.
Prezentujete sa dostatočne? Využívate sociálnu sieť Linkedin? A vedeli ste, že je možné, aby sa stal vašim silným marketingovým nástrojom?

Kristina Kovacikova
Kristína je partnerom v spoločnosti EXACT RECRUITMENT.
Vedie a mentoruje tím headhunterov, špecializovaných sa na senior sales a technické pozície. Spolu s Ivanou Brutenič je odborným garantom konferencie TREND LinkedIn Academy pripravenou v spolupráci s vydavateľstvom týždenníka Trend. Špecializuje sa na employment branding, social media kampane a tréning out-of-the-box myslenia pre manažérov. V rámci svojich LinkedIn služieb im pomáha trénovať kreativitu, pozerať sa na recruitment aktivity na sociálnych médiách inak a zlepšovať ich výsledky. Tému kreativity v manažmente lektoruje aj na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

#ŽenyvIT
Mária Virčíková je technologická inovátorka, podnikateľka a odborníčka na umelú inteligenciu, je spoluzakladateľka firmy MATSUKO (2016), s ktorou bola finalistka Startup Awards v Bratislave (2017) a Startup World Cup v Prahe (2017). Matsuko vyvíja Skype budúcnosti – komunikáciu vo forme trojrozmerných hologramov. Taktiež je dobrovoľníčka združenia Aj Ty v IT, ktoré povzbudzuje dievčatá a ženy k výberu štúdia a kariéry v IT. Pred príchodom do MATSUKO študovala, učila a robila výskum v oblasti interakcie človek-robot na Technickej univerzite v Košiciach a absolvovala študijné pobyty napr. Na Cambridge University, Max Planck Institute, Bauman State University. Mária bola osobnosť “30 pod 30” rebríčka časopisu Forbes (2014, 2015), externá konzultantka firmy Google (2014), TOP študentská osobnosť Slovenskej republiky po záštitou prezidenta SR a študentská osobnosť Slovenska v kategórii matematicko-fyzikálne vedy a informatika (2013) a spoluorganizátorka prvej návštevy humanoidného robota ASIMO na Slovensku (2013).

#Ako spolu súvisí psychológia a tanec?
Natali Vince je bytosťou, ktorá vo svojom živote spojila niekoľko vášní. Vyučuje psychológiu stredoškolákov i dospelých a snaží sa odovzdať svoje know-how o výchove a sebarozvoji v bežnom živote, či na sociálnych sieťach. Poskytuje tiež psychologické poradenstvo ako školská psychologička a popri tom sa už 10 rokov ako lektorka venuje výuke salsy na kurzoch v Košiciach. Miluje svoj život a chce ho žiť naplno ako akčná žena!

#Ako úspešne podnikať na diaľku a získať viac ako 100 000 fanúšikov? A ako skĺbiť podnikanie a zdravý životný štýl? 🙂
Lucia Wagner zo svojho hobby vytvorila podnikanie – zdravému životnému štýlu sa venuje už viac ako 10 rokov. Založila stránku Fit Recepty s cieľom pomôcť a naučiť čo najviac ľudí, že jesť zdravo a fit sa dá jednoducho, chutne a nie je to žiadna nuda. Po presťahovaní sa do USA sa začala Fit receptom venovať naplno a vo svojich 21 rokoch vydala prvú kuchársku knihu Fit recepty. Od vtedy publikovala v SR a ČR spolu už viac ako 10 titulov, z ktorých sa mnohé stali bestsellermi a inšpirovali už niekoľko desiatok tisíc priaznivcov zdravého životného štýlu. Do svojej online komunity pritiahla už viac ako 110.000 fanúšikov. Okrem zdravého jedla rada cvičí, tancuje, číta a cestuje.

#Keď je práca koníčkom
Monika Šrenkelová – Fyzioterapeutka telom aj dušou, fanatička do anatómie ľudského tela, aktívna športovkyňa. Monika je Košičanka, šťastná mama dvoch veľkých synov, autorka liečebnej metodiky Correct Body Systém. Venuje sa ženám po pôrode, odrehabilitovala takmer 4000 žien, z toho takmer každá mala diagnostikovanú dg.popôrodnú diastázu. Mamičky ju poznajú aj ako “Rehab Women”. Prednášky a kurzy o náprave popôrodného stavu robí po celom Slovensku, ale posledné dva roky už aj v Českej republike. Založila Asociáciu Diastáza a Materstvo, práve kvôli chýbajúcej osvete.

#TIPY ako odprezentovať seba či svoj projekt online aj offline
Ostrieľané marketérky Jana Beerová a Mimi Mimks Korytkova – majiteľky agentúry Lemur.sk, v ktorej sa spolu s kolegami od roku 2009 venujú reklame, marketingu a public relations. Košičanka a Prešovčanka, ktoré spojila vysoká škola. Porozprávajú nám o priateľstve a podnikaní a prezradia niekoľko praktických tipov na prezentáciu vašich značiek, projektov, či osobnú prezentáciu online aj offline.

Odchádzať budete s nadšením, pozitívnou energiou, informáciami a novými kontaktmi. Neminie vás ani malá pozornosť od akčných žien. Tešíme sa na vás v Košiciach!

#Web & IT 👉

QuBit Conference Tatry 2021

Streda  26.05.2021, Jasná, Nízke Tatry