Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Univerzitný technologický inkubátor InQb, Pionierska 15

Zdarma

Témy:

Vo štvrtok 10. mája máme pre Vás pripravený tretí zo série Playpark workshopov AKO EFEKTÍVNE ZÍSKAŤ A UDRŽAŤ SI ZÁKAZNÍKA s odborníkom Alexandrom Janušekom.

Program Playpark Bratislava na podporu inovatívnych nápadov v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network) realizuje Slovak Business Agency a Bratislava – hlavné mesto SR v spolupráci s Univerzitný technologický inkubátor InQb. Mediálnym partnerom programu Playpark je Startitup.

O workshope
Chcete porozumieť potrebám zákazníka? Naučíme vás ako si vytvoriť profily zákazníkov a spoločne nájdeme ich dôvody a motiváciu pre kúpu a použitie produktu alebo služby. Tiež sa zameriame na podnikanie so silnou orientáciou na zákazníka.

ČO SA DOZVIETE?
• porozumenie potrebám zákazníka;
• vytvorenie profilov zákazníkov;
• dôvody a motivácia pre kúpu a použitie produktu alebo služby;
• podnikanie so silnou orientáciou na zákazníka.

O lektorovi:
Alexander Janušek je podnikateľ a marketér, ktorý má veľmi blízko práve ku začínajúcim podnikateľom. Po absolvovaní štúdia marketingu na Fakulte managementu UK v Bratislave najskôr spoluzaložil a rozbehol úspešnú súkromnú lekáreň, potom prijal výzvu riešiť obchod a marketing v začínajúcej technologickej firme venujúcej sa smart home solutions a neskôr sa stal komerčným riaditeľom nového súkromného českého železničného dopravcu LEO Express, kde mal na starosti obchodnú aj marketingovú stratégiu spoločnosti a jej každodenné uvádzanie do života v silne konkurenčnom prostredí. Po týchto skúsenostiach založil vlastnú marketingovú agentúru Acceleri, orientujúcu sa na ambicióznych malých a stredných podnikateľov, ktorí majú potenciál, schopnosti aj chuť rozbehnúť svoje podnikanie vo veľkom.

PODMIENKY ÚČASTI NA PODUJATÍ:
Tento workshop je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.
Prečo nepodnikateľ?
Tento workshop, ako jedna z foriem jednorazového odborného poradenstva, sa realizuje v rámci projektu Central Europe Regional Innovation Ecosystems Network (akronym CERIecon, číslo projektu CE 119), spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja, pričom v súčasnosti je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.