Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Univerzitný technologický inkubátor InQb, Pionierska 15

Zdarma

Témy:

V utorok 19. júna máme pre Vás pripravený siedmy zo série Playpark workshopov AKO ZVLÁDNUŤ OBCHODNÉ ROKOVANIE A PREZENTÁCIU s odborníkom Branislavom Andreanským.

Program Playpark Bratislava na podporu inovatívnych nápadov v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network) realizuje Slovak Business Agency a Bratislava – hlavné mesto SR v spolupráci s Univerzitný technologický inkubátor InQb. Mediálnym partnerom programu Playpark je Startitup.

O workshope
Workshop bude zameraný na osvojenie si kľúčových princípov vystupovania a prezentovania v dôležitých obchodných rokovaniach. Účastníci sa dozvedia a počas programu precvičia spôsoby, ako sa na takú situáciu pripraviť, aké prostriedky môžu k vlastnej prezentácií využiť, ako sa zrozumiteľne vyjadriť, a predať svoje stanovisko a požiadavky. Zároveň sa pozrieme na komunikačné nástroje, ktoré nám pomáhajú získať a udržať pozornosť poslucháčov, a tiež ako zvládnuť neočakávané situácie či odpovedať na ťažké otázky.

ČO SA DOZVIETE?
• Sebavedomé vystupovanie a prezentovanie
• Príprava a tvorba vlastnej prezentácie
• Práca s námietkami
• Ako sa pripraviť na otázky a vhodne na ne reagovať

O lektorovi:
Branislav Andreanský pracuje ako HR partner a konzultant v Poštovej banke. Predchádzajúce 4 roky pracoval ako tréner manažérskych zručností zameraných na rozvoj pracovníkov na všetkých úrovniach riadenia. V spoločnosti Restartup sa venoval oblasti politického marketingu, kde pomáhal s nastavením PR komunikácie a dohliadal na taktické plnenie komunikačnej stratégie. V rámci podporných programov sa venuje strategickému poradenstvu a facilitačným stretnutiam v neziskových organizáciách, a tiež workshopovým a školiacim aktivitám na akademickej pôde.

PODMIENKY ÚČASTI NA PODUJATÍ:
Tento workshop je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.
Prečo nepodnikateľ?
Tento workshop, ako jedna z foriem jednorazového odborného poradenstva, sa realizuje v rámci projektu Central Europe Regional Innovation Ecosystems Network (akronym CERIecon, číslo projektu CE 119), spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja, pričom v súčasnosti je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.

#Web & IT 👉

QuBit Conference Tatry 2021

Streda  26.05.2021, Jasná, Nízke Tatry