Táto akcia už prebehla.

Bratislava, KC Dunaj, Nedbalova 3

7.00 €

Témy:

Staňte sa machrom vo svete YouTube! Príďte si vypočuť tri osobnosti slovenských internetov a marketingu, ktorých skúsenosti vám poskytnú návod, ako sa vypracovať na úspešného vlogera, ako tento typ komunikácie efektívne využívať v rámci propagácie alebo ako spolupracovať s influencermi. Juraj Pobjecký zo Zaraguzy, Matej Sajfa Cifra a Martin Hýrošš zo Slovenskej sporiteľne priblížia z rôznych uhlov život na YouTube a prezradia nám tipy, triky a nápady, ako na to. Večer bude moderovať Martin Kuxo Kúkoľ.

Juraj Pobjecký
je hlavný stratég Zaraguzy a Google Partners Trainers Video Content. Rieši komunikačné koncepty, ktoré môžete poznať z televízie aj z tých internetov. Večer nám porozpráva o novinkách na YouTube a pridá aj tipy, triky a nápady, ako vymáčknuť z videa čo najviac.

Matej Sajfa Cifra
je známa tvár domáceho šoubiznisu, ale jeho ambície dávno presahujú hranice moderovania. Sajfovi to ide aj ako stand-upistovi, no úspešný je aj ako vloger. Aj keď mu trvalo takmer rok, kým sa k natáčaniu videí odhodlal, dnes patrí medzi najznámejších Slovákov na YouTube. A práve o svojich skúsenostiach z tohto súdka nám porozpráva večer.

Martin Hýrošš
je Digital & Media Marketing špecialista v Slovenskej sporiteľni, ktorá do svojej kampane obsadila jedného z najpopulárnejších vlogerov Selassieho. Martin nám večer bude prednášať o tejto kampani na produkt Space účet, ktorá pomohla najväčšej slovenskej banke získať nových zákazníkov z radov mileniálov. Martin sa celú svoju profesionálnu kariéru venuje digitálu a sociálnym médiám, realizoval kampane na strane mediálnej a digitálnej agentúry, tak i na strane klienta.

Po prednáške je pripravená diskusia.