Osobný rozvoj

Táto akcia už prebehla.

Košice, Kino Úsmev, Kasárenské Námestie 1

4 €

Témy:

Každý z nich podniká v inej oblasti, ale spája ich úspech. Ich mená rezonujú a ich skúsenosti na ceste medzi slovenskú špičku inšpirujú. Príďte sa zoznámiť s príbehmi Gabriela Oprendeka, Dalibora Cicmana a Tomáša Béla, ktorí priblížia ako budovať biznis, akým chybám sa vyvarovať, na čo sa sústrediť, ako vyniknúť v konkurenčnom boji a ako sa vlastne na Slovensku podniká.

Gabriel Oprendek
je úspešný podnikateľ z Košíc, ktorý so svojim bratom Radoslavom stojí za značkou Opre‘ cider. Obaja sa môžu pýšiť ocenením Mladý inovatívny podnikateľ 2017. Gabriel vyštudoval marketing v Dánsku, veľa cestoval a pracoval na rôznych miestach sveta, kde spoznával a ochutnával lokálne cidery. To inšpirovalo jeho brata biológa, ktorý vyrobil vlastný slovenský remeselný cider. A tak vznikla úspešná značka Opre‘ cider, ku ktorej sa pridali aj chutné nealkoholické medovo-bylinné limonády Mellos.

Dalibor Cicman
je majiteľ jedného z najúspešnejších slovenských e-shopov – GymBeam, ktorý vyrába a predáva doplnky výživy na niekoľkých trhoch strednej a juhovýchodnej Európy. Obraty úspešnej firmy, ktorá sídli v Košiciach, prekročili predvlani päť miliónov eur. Dalibor však sám hovorí, že úspechom predchádzalo množstvo iných projektov. GymBeam sa stal víťazom kategórie Skokani v súťaži Mastersgate, ktorá pomáha e-shopom rásť a posunúť ich tak na vyšší level.

Tomáš Bél
je spoluzakladateľ najväčšieho reťazca so športovými potrebami na Slovensku EXIsport. Rodený Košičan sa do podnikania pustil ešte ako lekár, kedy spoločne s kamarátom začal v cudzine kupovať a na Slovensku predávať športové oblečenie. Bývalý riaditeľ EXIsportu, ktorý získal cenu Podnikateľ roka, sa pred dvomi rokmi z vedenia reťazca stiahol a začal šéfovať sieti kníhkupectiev Panta Rhei, podiel v športovom reťazci si však ponechal.

Po prednáškach nás čaká networking na bare 🙂

#Web & IT 👉

QuBit Conference Tatry 2021

Streda  26.05.2021, Jasná, Nízke Tatry