Osobný rozvoj

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Makanan - Let's meet, Vajnorská 98/G

Zadarmo

Témy:

Na jubilejné desiate hranie v Bratislave sme pre Vás pripravili špeciálne prekvapenie – hrou Vás bude sprevádzať exkluzívny hosť, spoluzakladateľ najväčšieho českého Cashflow klubu, Michal Matouš.

Michal si prvýkrát prečítal Kiyosakiho knihy v dobe, keď už dosiahol značných úspechov v korporátnej sfére, kde sa vypracoval na úroveň globálnych manažérskych pozícií. Napriek príjmu, ktorý je s týmito pozíciami spojený, si uvedomil, že táto cesta mu neprinesie skutočnú slobodu. Pochopil totiž, že cesta k slobode vedie cez pasívne príjmy. Jedna z jeho mnohých aktivít je práve šírenie myšlienok Roberta Kiyosakiho prostredníctvom hry Cashflow. Michal má skúsenosti nielen z vedenia projektov a ľudí v korporáte, ale aj vlastného podnikania, budovania pasívnych príjmov cez investovanie do nehnuteľností, start-upov a dalších oblastí. Svoje skúsenosti Vám veľmi rád sprostredkuje v rámci komentovanej hry Cashflow pre Vašu inšpiráciu.
Vďaka Michalovi v Go WIN Cashflow klube s pomocou finančno-vzdelávacej hry od Roberta Kiyosakiho už vyše 6 rokov pomáhame získavať znalosti o tom, ako môžu čas a peniaze pracovať pre vás. Vytvárame komunitu ľudí, ktorí si pomáhajú a vzájomne sa inšpirujú k dosahovaniu finančnej slobody.