Táto akcia už prebehla.

Plzeň, Grafia, Budilova 1511/4

2.450,- Kč

Témy:

Těšit se můžete na kurz o psaní. O tom, co od textů očekávat. Jak je přimět, aby „fungovaly“. Jak zaujmout čtenáře, jak díky textům prodávat, jak reagovat na sociálních sítích. Jak hledat témata pro web. Čím být zajímavý pro čtenáře a jak ho motivovat k akci. Jak zajistit zpětnou vazbu u textů. Ale také proč vůbec psát a pro koho, jaký mají texty účel, jak účelu a publiku přizpůsobit jazyk. Kurz je postavený na praktických ukázkách a cvičeních.

Co se naučíte:
• tvorbu textu pro web (PR článek, webová aktualita, anotace o firmě / výrobku, klíčová slova, unique selling proposition)
• tvorbu textu do newsletteru (vhodný obsah, specifika e-mailingu, budování vztahu se zákazníky)
• specifika příspěvků pro facebookový profil (jak vytvářet poutavý obsah a komunikovat s fanoušky)
• hledat vhodná témata pro svůj web nebo sociální sítě
• vytvořit úspěšný komerční článek, blogový příspěvek nebo náborový článek
Můžeme společně zrevidovat Vaší FB stránku nebo vytvořit zajímavou aktualitu na Váš web.

Co se v tomto kurzu učit nebudete:
Technikálie kolem webu a e-mailingu (redakční systém, rozesílkové programy), nastavování SEO optimalizace.

Kurz je určen všem, kdo pracují s textem, ať už jsou to e-maily, webové stránky, tiskoviny nebo profily na sociálních sítích: personalisté, webaři, copywriteři, redaktoři firemních magazínů a online obsahu, projektoví manažeři, pracovníci zákaznických center a podpory prodeje.

Komu dá kurz nejvíc? Motivovaným zájemcům, komunikačním typům, otevřeným hlavám, aktivně spolupracujícímu publiku. Těm, kdo si předem připraví téma, které chtějí komunikovat.

Lektorka: Mirka Reifová, PRistka se 7letou praxí z oblastí neziskové sféry i komerční propagace. Působila jako tisková mluvčí projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury, spravuje facebookové profily několika organizací, píše texty pro weby, newslettery i tiskoviny.