Marketing

Táto akcia už prebehla.

Praha, Paralelní Polis, Dělnická 43

?

Témy:

Zapoj se v pátek 1. června do historicky prvního Dne otevřených coworkingů v Česku – iniciativy populárního portálu pro freelancery Na volné noze!
▲▲▲
Součástí je i Paper Hub, nekonvenční sdílená kancelář a součást Paralelní Polis v pražských Holešovicích. Vítáme zde všechny liberálně smýšlející inovativní freelancery a startupy se zájmem o technologie a témata digitální svobody.
Jako všechny koncepty v Polis i Paper Hub přijímá platby pouze v kryptoměnách – aktuálně v bitcoinech a litecoinech. Specifické je i originální papírové vybavení a svobodný duch.

Doraž k nám první červnový den – dozvíš se více o členství a pronájmu v Hubu i aktivitách v Polis a rádi tě osobně provedeme!
Svou návštěvu nemusíš nikam hlásit, můžeš rovnou přijít a celý den pracovat nebo se volně zúčastnit DOPLŇKOVÉHO PROGRAMU:

► 10:00 ► Paper Hub: Komentovaná prohlídka Paralelní Polis
► 12:00 ► Bitcoin Coffee: “Kryptoměny pro lidi” – praktická ukázka tvorby peněženky, nákupu kryptoměn a samotné platby
► 13:00 ► Paper Hub: Komentovaná prohlídka Paralelní Polis
► 13:00 ► Paper Hub: Pavel Křepelka (Gazelles CZ) – “Jak na dosahování plánů a úkolů” – business workshop na stanovování cílů s návodem na efektivní dotahování úkolů
► 14:30 ► Paper Hub: Pavel Přecechtěl – “Praktické využití technologií kryptoměn” – přednáška + konzultace na přání
► 16:00 ► Paper Hub: Iva Köhler – “Jak může mastermind nakopnout tvůj profesní i osobní rozvoj?” – vysvětlení konceptu a skupinové sezení na ukázku
► 17:00 ► Paper Hub: Komentovaná prohlídka Paralelní Polis
► 17:00 ► Bitcoin Coffee: “Kryptoměny pro lidi” – praktická ukázka tvorby peněženky, nákupu kryptoměn a samotné platby
► 18:00 ► Cryptolab: “Zabezpeční online účtů” – praktický workshop na správu hesel a nastavení dvoufaktorového ověření
► 18:30 ► Bitcoin Coffee: “Čajový cupping”
► 18:30 ► Bitcoin Coffee: “Základy kryptoměn” – stream přednášky Honzy Hubíka

Čeká tě také zvýhodněné menu v Bitcoin Coffee a promítání krátkých tematických videí v Institute of Cryptoanarchy. Každý návštěvník coworkingu navíc obdrží kartu Revolut zdarma!

▲▲▲

Paralelní Polis je nezávislý think-tank a hackerspace, ve kterém najdeš ideově zaměřený Institute of Cryptoanarchy, skvělou kávu v Bitcoin Coffee, hackerspace CryptoLAB a coworking Paper Hub.