Marketing

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, SATORI STAGE, Mickiewiczova 9

0 € - 12 €

Témy:

Ahojte priatelia!

V stredu 6. júna o 19:00 vás radi privítame na ďalšom DesignMinds evente v SATORI STAGE. Čakajú vás 3 zaujímavé prednášky, skvelý networking a nápoje zdarma! 🍺🍷Proste všetko čo vypijete, platíme my!

Tento krát sa porozprávame o konverziách. Ak sa chcete naučiť ako nadizajnovať našľahaný web ktorý je nielen pekný ale aj funguje a zarába, určite si prídete na svoje.

O rôznych hackoch, princípoch a možnostiach ako z webu vyťažiť čo najviac sa s vami podelia:

► Patrik Barták – Stategy Director v marketingovej agentúre Basta digital (nové Pizza SEO) . Konzultuje a tvorí stratégie pre kľúčových klientov. Je agentúrny lead pre oblasť konverznej optimalizácie (CRO) – vedie skupinu špecialistov, ktorí pracujú na zadaniach od klientov, aj z vnútra agentúry. 2 roky viedol UX&web tím. Má skúsenosti s dlhodobou spoluprácou s klientmi, ale aj s krátkodobými kampaňami pre Slovensko a zahraničné trhy.

► Marek Hrabovský – Marek je UX dizajnér v službách najväčšieho slovenského UX štúdia – Lighting Beetle. Navrhol a otestoval desiatky prototypov pre firmy ako Orange, Tatra banka či Dôvera.

► Michal Plevka – Michal pracuje ako behaviorálny konzultant v spoločnosti Mindworx. Ako prví na Slovensku spolu s kolegami aplikujú poznatky z psychológie a behaviorálnej ekonómie do marketingu, predaja či zefektívňovania komunikačných kampaní. Vďaka pochopeniu faktorov, ktoré riadia ľudské správanie dokážu malými zmenami v komunikácii a prostredí meniť rozhodnutia a správanie zákazníkov aj zamestnancov. Medzi ich klientov patria napríklad Union, Orange, Dôvera alebo Slovenské Elektrárne.

Po prednáškach nasleduje najdojemnejšia časť – networking pri pive či víne (a ak ste odvážnejší typ, tak máme aj vodku!) Event je vhodný nielen pre UI / UX dizajnérov, ale aj illustrátorov, motion dizajnérov, printových dizajnérov, dizajnové štúdia a všetkých, ktorí chcú spoznať kopu nových ľudí z fachu a inšpirovať sa.

Tešia sa na vás
Martin Štrba & Offdrej Kostolňák