Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Mierová 56

18

Témy:

Ako vás vníma okolie ako ženu? A ako sa vnímate vy sama? Čo vám beží hlavou? Zoznam povinností alebo zoznam nesplnených snov alebo vám v hlave bliká nápis „Som unavená a nestíham?“

Život nám prináša rôzne situácie a my na nich reagujeme ako matky, dcéry, manželky, milenky, kolegyne či kamarátky. Čas rýchlo letí a dni sa niekedy striedajú tak rýchlo, že ani nevieme ako ubehne mesiac. A už vôbec nevieme koľkokrát v mesiaci sme matky, koľkokrát manželky a či vôbec sme boli milenkami.  Povinností pribúda a občas máme pocit, že ich je nad naše sily. A aj napriek tomuto všetkému „len my“ presne vieme, kde kto uložil kľúče, kde má dcéra baletné cvičky, kedy má teta Anka narodeniny a kedy je potrebné preočkovať domáceho maznáčika bígla Alexa. Každý večer, po skončení celodenného kolotoča, je posteľ a tma v spálni malý svetlý bod na konci tunela. Avšak je tam aj manžel, ktorý očakáva kúsok pozornosti.

Príďte na náš workshop a my Vám poradíme, ako sa môžete aj Vy stať ženou, pri ktorej si ľudia šepkajú: Ako to všetko zvládla? Akú kozmetiku používa? Vyzerá fantasticky! Pretože všetci dobre vieme, že naša krása pramení z nás, našej duševnej spokojnosti a vyrovnanosti.

Nahlasujte sa na info@coaching-poradna.sk a volajte 0948 168 011, 0911 467 629
Partner podujatia je StartitUP a Meeto
foto: www.pexels.com