Táto akcia už prebehla.

Bratislava, pin Madviso Karpatská 6, 81105

od 12,- Eur

Témy:

Ste majiteľ internetového obchodu, alebo pracujete ako marketér v segmente ecommerce? Pozývame vás na prezentáciu s diskusiou, ktorá sa uskutoční v spolupráci s beskilled. – vzdelávacia a komunitná platforma pre marketérov.

Čo sa na prezentácii dozviete:
Prejdeme si základné a najčastejšie chyby, ktoré robia internetové obchody, ako aj to, ako sa im vyvarovať.
Povieme si, ako predísť chybám pri riešení online marketingového mixu, SEO a na základe čoho vybrať platformu pre eshop.
Pozrieme sa na to, ako technické riešenie a štruktúra e-shopu ovplyvňujú výsledky marketingu a konverzie. Na čo nezabúdať pri výbere ecommerce platformy a podľa čoho sa rozhodnúť pre tú správnu.
Dozviete sa, ako môže pomôcť SEO, ak chcete posilniť váš predaj online a na čo nezabúdať, ak spúšťate nový eshop. Podľa čoho zvoliť pomer investície do marketingu tak, aby ste z nej dokázali vyťažiť čo najviac a nestrácali pri tom peniaze. Aké riziká ma platená reklama a kedy ju nerobiť.
Povieme si tiež, ako robiť efektívne content na blogu pre sociálne siete pri expandovaní na zahraničné trhy. Na príkladoch z praxe si ukážeme, ako úspešne aplikovať jednotlivé marketingové nástroje a ako sa vyvarovať najčastejším chybám internetových obchodov na slovenskom a českom trhu.

Toto podujatie je vhodné najmä pre majiteľov, marketérov eshopov a všetkých, ktorí plánujú podnikať online.