Ostatné

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Univerzitný technologický inkubátor InQb, Pionierska 15

Zdarma

Témy:

V stredu 20. júna máme pre Vás pripravený šiesty zo série Playpark workshopov FINANCIE A FINANCOVANIE s odborníkom Ladislavom Smoroňom.

Program Playpark Bratislava na podporu inovatívnych nápadov v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network) realizuje Slovak Business Agency a Bratislava – hlavné mesto SR v spolupráci s Univerzitný technologický inkubátor InQb. Mediálnym partnerom programu Playpark je Startitup.

O workshope
Chceli by ste začať podnikať, ale neviete kde získať vstupný kapitál a ako si správne nastaviť finančné procesy? Náš lektor Ladislav Smoroň vás zoznámi s možnosťami financovania z verejných a súkromných zdrojov, prevedie vás základmi finančného manažmentu, poradí vám ako si vytvoriť dobrý finančný plán a rozpočet, alebo nastaviť ceny a ziskovosť vašich produktov a služieb.

ČO SA DOZVIETE?
• základy finančného manažmentu
• tvorba finančného plánu a rozpočtu
• tvorba cien a zisku
• zdroje a možnosti financovania

O lektorovi:
Ladislav Smoroň podniká v oblasti finančného sprostredkovania a finančného vzdelávania, spolupracoval na národnom projekte podnikateľského vzdelávania so Združením podnikateľov Slovenska, je aktívny vo viacerých NGOs zameraných na podnikateľské a finančné vzdelávanie.

PODMIENKY ÚČASTI NA PODUJATÍ:
Tento workshop je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.
Prečo nepodnikateľ?
Tento workshop, ako jedna z foriem jednorazového odborného poradenstva, sa realizuje v rámci projektu Central Europe Regional Innovation Ecosystems Network (akronym CERIecon, číslo projektu CE 119), spolufinancovaného Európskym fondom regionálneho rozvoja, pričom v súčasnosti je určený len pre fyzické osoby – nepodnikateľov.