Ostatné

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Hotel NH Bratislava Gate One Ambrusova 7, 821 04

Zadarmo

Témy:

TRADING, INVESTOVANIE, FINANCIE

Vitajte na jedinečnej vzdelávacej akcii pre začínajúcich aj skúsených traderov a všetkých, ktorých zaujímajú investície a obchod!

Finančná konferencia SHOWFX WORLD v Bratislave ponúkne 7 bezplatných seminárov a workshopov a predstaví top traderov a trhových expertov z Veľkej Británie, Dánska, Slovenska a Českej republiky – v jeden deň a na jednom mieste!

PREČO ZA ZÚČASTNIŤ

• dozviete sa všetko, čo ste chceli vedieť o obchodovaní – náš program je pre návštevníkov s rôznym stupňom skúseností a zahŕňa top témy od bitcoinov až po automatizované obchodovanie a stratégie Price Action;

• v otvorených diskusiách s prednášajúcimi objavíte, čo naozaj funguje na trhoch;

• strávite deň v priateľskej atmosfére a v spoločnosti ľudí s rovnakými záujmami (súčasťou programu bude aj prestávka s chutným občerstvením);

• zapojte sa do lotérie a môžete využiť obchodné bonusy od organizátorov a zastúpených firiem

Prednášať budú Tom Hougaard (trhový stratég, Veľká Británia), Ondřej Hartman (zakladateľ FXStreet.cz, Česká republika) a ďalší.

ShowFx World je medzinárodná obchodná značka, ktorá od roku 2009 až doteraz zorganizovala viac ako 30 konferencií a výstav na tému obchodovania a investícií. Zemepisne tieto akcie zahŕňajú Moskvu, Singapur, Bratislavu, Cyprus, Rigu a ďalšie mestá na celom svete. Hlavným cieľom je poskytovať vedomosti o finančných trhoch – organizátori zaručujú, že návštevníci získajú reálne obchodné stratégie, účinné rady a metódy na zarábanie peňazí.

Zistite všetky informácie a bezplatne sa zaregistrujte na stránke Finančná konferencia ShowFX World.