Táto akcia už prebehla.

Bratislava, HubHub, Mlynské Nivy 12

?

Témy:

Spojenie FinTechu a marketingu umožňuje lepšie cielenie na zákazníkov a výrazne znižuje marketingové náklady, a preto je to momentálne horúca téma vo svete e-commerce.

Na našej prednáške v podaní Zuzany Maderovej zo spoločnosti Dateio si prejdeme nasledovné:

– Čo je to card-linked marketing, ktorý Dateio prinieslo ako prvé do CEE,
– Detailnejšie sa pozrieme, ako card-linked marketing pomáha na jednej strane bankám budovať lojalitu u zákazníkov, a na strane druhej umožňuje retailistom vhodne cieliť na ich target skupinu, a prejdeme si case studies z oboch sektorov.
– Predstavíme, ako v Dateio vďaka card-linked marketingu vytvorili novú službu TapiX, ktorá obohacuje transakčné datá o info ako GPS, adresu, kategóriu obchodníka, logo, atď.
– Na záver nezabudneme priniesť pikošky zákazníckeho správania na Slovensku, ktoré vďaka analýze transakčných dát vidíme.

Prednášku bude viesť Zuzana Maderová, ktorá vyštudovala v Bratislave a popri škole pracovala tri roky v študentskej organizácií AIESEC, kde získala skúsenosti v oblasti predaja, prezentovania, strategického plánovania a team manažmentu. Posledný rok pracovala ako country manažérka AISEC-u pre Slovensko, kde sa spolu s tímom starala nie len o rast 7 pobočiek ale i osobný rast 400 študentov. Do Prahy sa presťahovala pracovne, konkrétne rozbehnúť slovenský startup Staffino. Momentálne pôsobí ako Bank Relationship Manager v českom fintechu Dateio na súčasných ale i nových trhoch. Vo voľnom čase pomáha budovať startup komunitu v Prahe prostredníctvom Startup Weekend Prague.