Marketing

Táto akcia už prebehla.

Libčice nad Vltavou, Kotelna, Areál Šroubáren

8.900 - 10.900,- Kč

Témy:

Už je to tady! Zapište si datum 11. a 12.6.2018. Rozjíždíme pro Vás třetí vydání Konference Customer Experience. Po dvou ročnících v krásném neoklasicistním Hotelu Boscolo Prague naše konference spolu s Vámi vyrostla co do šíře i návštěvnosti. Proto jsme vyslyšeli Vaši zpětnou vazbu a na konferenci Vás tento rok zveme na nové místo, do Kotelny v Libčicích nad Vltavou.

Říkáte si, že je to daleko? Pouhých 30 minut ve vlaku vás dělí od zrekonstruovaného industriálního prostoru bývalé průmyslové Kotelny. Nový prostor nabízí pro konferenci spoustu pracovního prostoru, denního světla a možnosti strávit den mimo pražský ruch. Věříme že to vše spolu s našimi inspirativními speakery a rozšířenými Master Classes a networkingem dodá vaší práci novou energii i perspektivu.

Naše konference totiž začne ještě než nastoupíte do vlaku, připravíme pro vás už na jaro zajímavé úkoly, díky kterým se budete moci na konferenci už předem naladit. A protože víme, že nejen idejemi živ je člověk, hned ráno Vás bude čekat voňavá káva a snídaně.

A novinky ještě nekončí. Máme potvrzené první dva speakery: Chief Customer Officer Kiwi.com, Kamil Jagodzinski a zakladatel Slevomat.cz a Damejidlo.cz a CEO Rohlik.cz Tomáš Čupr.

Těšíme se na společné dva dny.