Marketing

Táto akcia už prebehla.

Zlín, Městské divadlo Zlín, třída Tomáše Bati 4091

500 Kč - 2.100 Kč

Témy:

Design a marketing. Dva světy, které se navzájem potřebují a doplňují, ale někdy to mezi nimi skřípe. U nás tak tomu ale nebude, přijeďte se přesvědčit!

Čtvrtý ročník Konference design & marketing po roce znovu ve Zlíně. Experti z obou oborů v jeden den promluví o své práci i tématu HRA, letošním základním kamenem projektu Zlin Design Week, jehož je Konference součástí.

Ať už jste designové hračičky, nebo marketingoví hráči, přijeďte k nám načerpat inspiraci. Uvidíme se 9. května 2018 v Městském divadle ve Zlíně.

Letošní řečníci

► Brokis / Lucie Koldová (Product Designer)
Česká designérka nábytku a světel a vítězka soutěže Czech Grand Design, art directorka společnosti BROKIS. U nás promluví o Das Haus, návrhu bydlení, který připravila pro mezinárodní veletrh interiérů v Kolíně nad Rýnem.

► Tchibo / Steffen Saemann (Marketing Director)
Marketingový ředitel značky Tchibo na českém a slovenském trhu. Na konferenci bude mluvit o tom, jak od základu vybudovat značku a zavést na trh nový produkt. O Mazagrande už jste slyšeli, že?

► Epic Music Productions / Jaroslav Beck (Sound Designer)
Český sound designér, který pracoval pro společnosti jako EA Games, Blizzard Entertainment nebo Disney. Na konferenci promluví o tom, že riskovat se občas v životě vyplácí.

► Mehdi Saeedi (Graphic Designer)
Mezinárodně známý umělec a designér se zaměřením na východní dědictví a tradice. Využívá své zkušenosti s grafickým designem, kaligrafií a typografií k transformaci perských písmen do různých tvarů, čímž vytváří jedinečnou koncepci grafického designu. U nás se dozvíte, jak se jeho práce vyvíjela během 20 let v oboru.

► Liftago / Ondřej Krátký (CEO at Liftago)
Ve svých 28 letech vyhrál zlato v kategorii Young Lions na největší světové soutěži pro kreativce v Cannes. Vzápětí na to opustil korporátní sféru, aby se stal jedním ze zakladatelů aplikace Liftago, nejpopulárnější aplikace na odvoz taxíkem v ČR.

► Ogilvy & Mather / Stefan Siedentopf (Regional Strategy Partner)
Oceňovaný strategy director z Ogilvy, který pomáhal značkám jako KFC, TESCO, Coca Cola, Vodafone, Raiffeisen, KB, Mondelez a zaměřuje se mimo jiné na inovace v oblasti zákaznické zkušenosti.

► LEGO / Ola Mirecka (Designer at LEGO)
Ola ve své tvorbě prozkoumává ideu kreslení. Skrze trojrozměrný jazyk, vyprávění, performance a video. Momentálně pracuje v Dánsku pro LEGO.

► Zaraguza / Michal Pastier (Co-owner, Creative director at Zaraguza)
Michal je podle Google a Financial Times jeden ze 100 nejlepších evropských inovátorů a slovenský Forbes jej zařadil 30 pod 30. Věří v sílu propojení dat a kreativity, proto se věnuje i společnosti Exponea, která patří mezi nejrychleji rostoucí firmy na světě v oblasti marketingové automatizace a pokročilé datové analytiky.

Afterparty se nevyhne ani konferenci a bude hned 2x! Teda na dvou místech… Začneme na Zlínském zámku, kde na vás bude čekat open bar plný alkoholů a pokec s řečníky. Pro zájemce s lístkem z konference bude komentovaná prohlídka zámku. Ke všemu jídlu a alkoholu představí svůj indie-rock kapela The Envlps. Večer všichni zakončíme v BLOK 12, kde zahrají DJs Kadaver a Kewu, který je pravidelným účastníkem lineupu eventů Addict pořádaných Nobodylisten.

#Web & IT 👉

QuBit Conference Tatry 2021

Streda  26.05.2021, Jasná, Nízke Tatry