Táto akcia už prebehla.

Praha, Studijní a informační centrum ČZU v Praze, Kamýcká 129

350 - 700,- Kč

Témy:

Jak se při řízení projektů popasovat s výzvami, které přináší globální tržní prostředí či svět virtuálních týmů? Jak pracovat s nastupující generací odchovanou počítači, sociálními sítěmi a internetem? Co si představit pod pojmem digitalizace v projektovém řízení nebo co to je Design Thinking?

Na tyto a mnohé další otázky naleznete odpověď na konferenci PMcon 2018! Můžete se těšit na dvacítku skvělých řečníků ze společností jako jsou například Microsoft, Česká spořitelna, ČSOB, Accenture, Vodafone, Wüstenrot a dalších.

Pátý ročník akce, která je tradičně připravována především pro studenty a juniory ve světě projektového řízení, nese podtitul „Projekťák v digitálním věku“. Na přednáškách a workshopech vedených zkušenými profesionály načerpáte nové znalosti uplatnitelné při práci na vlastních projektech i inspiraci pro svůj další rozvoj.

Tradiční součástí akce je i festival pracovních příležitostí TalentMagnet, kde si návštěvníci mohou najít zajímavou stáž nebo dokonce novou práci.

Po skončení hlavního programu se můžete těšit na navazující networking s přednášejícími, vedoucími workshopů a dalšími účastníky akce. Zejména ale můžete očekávat den protkaný digitálními technologiemi, dobrou náladou a cennými zkušenostmi vašich kolegů.