Ostatné

Táto akcia už prebehla.

Dubnica nad Váhom, školiaca miestnosť PRO BTS spol. s.r.o. Centrum I. 49/167 , 018 41

130 €

Témy:

Chceš vedieť ako zapáliť čokoľvek na fotke, ako spraviť dym, sneh, slnko, zlatú pokožku a mnoho ďalsieho?
Potom sa prihlás na náš kurz. Počas jedného dňa ťa naučíme ako do fotky doplniť oheň, dym, hmlu, slnečné lúče, sneh, dážď. Ako vymeniť oblohu a ako zmeniť pozadie, doplniť skaly, kopce, stromy. Ako zapáliť čokolvek na fotke. Ukážeme si ako si vytvoriť vlastné svetielka, bublinky a odlesky a ako ich aplikovať do fotky. Ukážeme si ako spraviť finálne úpravy a farebné tónovanie pre čo najlepší efekt. Ukážeme si ako toto všetko spraviť tak, aby fotky pôsobili originálne, profesionálne a mali jedinečný vzhľad a nepôsobili tuctovo. Pokiaľ sa chceš posunúť o kus ďalej, naučiť sa nové a neopozerané techniky, chceš sa odlíšiť od tisícov ďalších fotografov, tak toto je kurz presne pre teba. Ukážeme ti ako sa nebáť photoshopu(PS) a spraviť si z neho najlepšieho priateľa. Prihlás sa čo najskôr, lebo pre váš komfort je počet účastníkov limitovaný.

Čo kurzom získate?:
– Všetci účastnici dostanú zdarma základný balík zo zdrojovími foto elementov (oheň, dym, voda…) a niekoľkými nami vytvorenými presetmi, ktoré sme pripravili priamo pre tento kurz a ktoré môžte využívať pri svojej tvorbe.
– ukážeme si ako do fotky doplniť prírodné živle, ako zmeniť oblohu, doplniť oblaky, ako vytvoriť slnko a slnečné lúče, dážď, sneh.
– ukážeme vám ako zapáliť čokoľvek na fotke, ako doplniť dym, iskry, hmlu, plamene.
– ukážeme si ako zmeniť pokožku na zlatú, alebo na popraskaný mramor, ako doplniť jazvy, krv…
– naučíte sa základy reklamnej úpravy fotografie. Dať do pozornosti to čo chceme predať, tvorba emócii, separované nasvietenie jednotlivých objektov záujmu. Samotné zvýraznenie objektu.
– naučíte sa ako zmeniť akúkoľvek farbu na fotke, ako fotku správne farebne natónovať a ako doplniť do fotky rôzne efekty ako svetlo, dym, tieň, farebné odlesky…

Čo budete potrebovať?:
– PC s nainštalovaným Adobe Photoshop, myš (poprípade grafický tablet)
– min. základné znalosti photoshopu. Ovládať aspoň základné nástroje a vrstvy.
– chuť naučiť sa nové veci.
– obed a občerstvenie je zabezpečené