Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Slovak Business Agency Karadžičova 2 - Twin City Blok A

?

Témy:

Zapracujte na svojom podnikateľskom nápade ešte skôr, ako sa vydáte na letnú dovolenku! Naberte nové vedomosti a získajte potrebné zručnosti, ktoré vám pomôžu naštartovať vlastný biznis. Naši skúsení lektori sa s vami podelia o praktické rady a tipy, ktoré vám môžu pomôcť. Takmer stovka absolventov nášho kurzu je už o krok bližšie k svojmu podnikateľskému snu. Nechcete byť medzi nimi aj vy?

ČO VŠETKO SA DOZVIETE?
Pondelok, 18.6.2018
Špecifické právne zručnosti
TIJANA ĆEĆEZOVÁ vám prostredníctvom praktických skúseností prezradí, ako postupovať pri zakladaní nového podnikania (živnosť a s.r.o.) i to, aké chyby najčastejšie robia ľudia pri výbere a zriadení právnej formy podnikania. Sprostredkuje vám užitočné informácie o autorských právach, patentoch, ochranných známkach, a ochrane vašej podnikateľskej vízie.

Utorok, 19.6.2018
Špecifické daňovo – odvodové zručnosti
JAROSLAVA LUKAČOVIČOVÁ vám poradí, ako sa čo najefektívnejšie vysporiadať s účtovníctvom. Okrem toho vám vysvetlí, aké sú dane a odvody pri jednotlivých typoch podnikania.
Finančné zručnosti
ĽUDOVÍT ŠRENKEĽ vás prevedie základmi finančného manažmentu a prezradí pár zaujímavostí aj o crowdfundingu, či iných alternatívnych zdrojoch komunitného financovania vášho budúceho biznisu. Naučíte sa tiež, ako si nastaviť vyvážený cashflow.

Streda, 20.6.2018
Biznis zručnosti
Na čom budete zarábať a kto sú vaši zákazníci? ANDREJ RYBOVIČ vám vysvetlí rozdiel medzi Business Model Canvas a biznis plánom, na čo ich budete potrebovať, a čo musia obsahovať. Praktické cvičenia vám ukážu, ako môžete pomocou Business Model Canvas premeniť váš biznis nápad na skutočnosť.

Štvrtok, 21.6.2018
Marketingové zručnosti
Po absolvovaní tohto semináru budete mať jasno, aké sú pred vami možnosti tvorby webovej stránky, a ako zvýšiť svoju šancu na úspech tak, aby váš web nezostal nepovšimnutý. Rovnako sa oboznámite s relevantnými sociálnymi sieťami, ktoré môžete použiť pre slovenský marketing. Lektor RÓBERT MACHÁČ vám navyše vysvetlí základné rozdiely publika na webe a možnosti platenej propagácie. 


Piatok, 22.6.2018
Business protokol zručnosti
Ako by mal budúci podnikateľ vystupovať pri kontakte s budúcimi biznis partnermi alebo zákazníkmi? Odborníčka na biznis protokol, LINDA HNATOVÁ, vám poradí ako viesť vaše budúce pracovné stretnutia.

Komunikačné a prezentačné zručnosti
Na seminári si osvojíte zásady prezentovania a naučíte sa, ako svoje publikum upútať. Vyskúšate si modelové situácie – predstavenie seba i vašej budúcej firmy, a čo je podstatné, zistíte, čo a ako môžete v rámci prezentovania zlepšiť. Lektorka ALEXANDRA JAKUBOVÁ vám tiež povie, ako sa pripraviť na prípadné otázky či konfrontáciu.

KTO SÚ VAŠI LEKTORI?
JUDr. Tijana Ćećezová – odborníčka na obchodné právo, ochranu spotrebiteľa a členka Slovenskej advokátskej komory. Vedie vlastnú advokátsku kanceláriu a pôsobí ako generálna tajomníčka Slovensko – srbskej obchodnej komory.

Ing. Jaroslava Lukačovičová – dlhoročná úspešná podnikateľka. Okrem ekonomického a daňového poradenstva sa tiež venuje práci v treťom sektore. Pôsobí na poste poradkyne Združenia podnikateľov Slovenska a je aj prezidentka Slovenskej asociácie účtovníkov neziskových organizácií.

Ing. Ľudovít Šrenkel, PhD. – odborník na finančný manažment, projektový manažment a finančné analýzy. Je znalcom v odvetví Financie a kontroling a taktiež poskytuje podnikateľské poradenstvo v ekonomickej oblasti a pri čerpaní prostriedkov z fondov EÚ.

Ing. Andrej Rybovič – venuje sa rozvoju podnikania a podpore podnikateľov. Učí, ako môžu začínajúci podnikatelia, startupy ale aj firmy aplikovať princípy Lean startup prostredníctvom systematického nástroja Gamified Startup. Je spoluorganizátor víkendového start-up podujatia v Žiline a pôsobí ako lektor a koordinátor univerzitného programu Povolanie podnikateľ.

Mgr. Róbert Macháč – viac ako 8 rokov sa aktívne venuje prepájaniu technológií a marketingu. Ako jeden zo spoluzakladateľov slovenského startupu YMELLO má na starosti definíciu biznis a marketingovej stratégie pre službu, ktorú využívajú klienti z USA, Indie a Európy. Róbert sa snaží aktívnym spôsobom pomáhať podnikateľom na Slovensku, ktorí chcú využiť internet ako svoj hlavný prezentačný kanál.

Mgr. Linda Hnatová – odborníčka na ľudské zdroje, prácu so zákazníkmi a protokol. Má dlhoročnú prax ako koučka manažérov a vedúcich pracovníkov.

Ing. Alexandra Jakubová – koučka a lektorka s dlhoročnou praxou v oblasti vzdelávania so zameraním na manažérske a „soft skills“ vzdelávanie. Taktiež má množstvo skúseností s realizáciou vzdelávacích programov pre medzinárodných klientov.

PODMIENKY:
Účastník musí byť fyzická osoba nepodnikateľ s trvalým pobytom v Bratislavskom kraji.
* Výnimku spomedzi fyzických osôb – nepodnikateľov tvoria cudzí štátni príslušníci, ktorí sa preukážu potvrdením/ záznamom o prechodnom pobyte na území Bratislavského samosprávneho kraja, alebo študenti s trvalým pobytom mimo územia BSK, ktorí sa preukážu platným potvrdením o dennom štúdiu na niektorej z univerzít / vysokých škôl / stredných škôl sídliacich a pôsobiacich na území Bratislavského samosprávneho kraja.