Web & IT
0

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Bratislava

Free/Zadarmo

Témy:

Don’t miss your chance to dig into the world of digital analytics! MeasureCamp Bratislava will be held on Saturday 24thth of March in Bratislava. Find out what’s new in the world of digital analytics, let’s discuss common problems, best practices and particularly get to know many interesting people working in this field.

Take part in the world renowned MeasureCamp unconference format and arm yourself with knowledge and inspiration that would allow you to get ahead in your analytics career, or feel free to participate and share your knowledge with others.

—————————
Nezmeškaj šancu ponoriť sa do sveta digitálnej analytiky! MeasureCamp Bratislava sa bude konať v sobotu 24. marca v Bratislave. Príď sa dozvedieť, čo je nové vo svete digitálnej analytiky, zapojiť sa do diskusie o analytických problémoch, a hlavne spoznať veľa zaujímavých ľudí, pracujúcich v tejto oblasti.

V rámci celosvetovo známeho formátu ne-konferencií MeasureCamp sa môžeš vyzbrojiť vedomosťami, ktoré uplatníš v tvojej analytickej kariére, alebo môžeš zdieľať svoje vedomosti s ostatnými.

Negociácia

Štvrtok  25.04.2019, Bratislava

0