Ostatné

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, pin Slovak Business Agency Karadžičova 2 - Twin City Blok A, 811 09

Zadarmo

Témy:

Hľadáte investora pre svoj podnikateľský projekt? Pozývame vás na podujatie, v rámci ktorého sa oboznámite s tým, ako v praxi funguje anjelske investovanie. Dozviete sa, aké projekty majú šancu získať kapitál od investorov. Zistíte, akou optikou sa investori pozerajú na predkladané projekty, ako stanovujú ich hodnotu, a aké sú bežné podmienky spolupráce investorov a podnikateľov.
ČO SA DOZVIETE?
– Čo je to rizikový kapitál a pre koho je určený?
– S akým podnikaním u investorov nepochodíte?
– Základy investorskej matematiky (výnos vs. riziko)
– Anjelske investovanie v EÚ a v SR
– Ako sa pripraviť na rokovanie s investorom?
– Na čo sa pýtajú investori v procese (audit podniku v súvislosti s potenciálnou obchodnou transakciou), a čo podnikateľské projekty diskvalifikuje v očiach investorov?
– Ako investori postupujú pri valuácii podnikov? Prečo sa názory investorov a podnikateľov pri valuácii často rozchádzajú?
– Čo môžem od investorov očakávať po zmluvnej stránke? Aké sú základné právne inštrumenty a podmienky pri anjelskom investovaní?

KTO JE VÁŠ LEKTOR?
Ing. Vladimír Jakubec, PhD. pôsobí ako konzultant v oblasti financií pre malé a stredné podniky. V rámci doterajšej praxe sa podieľal na úspešnej realizácii projektov presahujúcich objem 20 mil.€ a svojim klientom poskytol stovky konzultácií z oblasti tvorby podnikateľských plánov, komplexných finančných modelov, nastavovania finančného riadenia firiem. Pôsobí taktiež ako manažér Klubu podnikateľských anjelov Slovenska a je spoluzakladateľom úspešného podnikateľského portálu podnikajte.sk.