CREATIVE summit – 18.5.2018

detail – dynamika – trendy  v e-commerce

Robíš v e-commerce a vravíš si, že na Slovensku chýba poriadna e-commerce konferencia? Nechýba, len si o nej možno ešte nepočul:)

CreativeSites totiž dali hlavy dokopy a poriadne to v online svete rozhýbali. Z toho vznikla aj najväčšia e-commerce konferencia na Slovensku – CREATIVE summit. Mohli by sme tu na teba chrliť zvučné mená, ktoré tam 18.5.2018 zavítajú, aby sme ťa zaujali, ale potom by bol tento príspevok veľmi, veľmi… veľmi dlhý, preto radšej klikaj na program: https://www.creativesummit.sk/program/ a presvedč sa na vlastné oči.

Ak ťa toto nepresvedčilo, tak ešte skúsime jedno želiezko v ohni: TOMBOLA. Áno, áno organizátori si pripravili ceny do tomboly v hodnote 4500€. Vravíš si, že za toľko peňazí dostaneš naozaj dosť toaleťáku alebo príveskov na kľúče? To je možné, ale na inej konferencii. V tombole na CREATIVE summit na teba čakajú tematické e-commerce ceny, vypichneme len prvé tri:

  1. Zľava na nový e-shop na mieru v hodnote 1 000€ od CreativeSites
  2. Hĺbkový audit Adwords kampaní v hodnote 675€ od GoUP
  3. 10, 20, 30 extra hodín affiliate managera pri spustení kampaní v sieti Dognet v hodnote 300€, 600€, 900€.

Neseď doma smutný, príď na CREATIVE summit a poteš svoju e-commerce dušu novými inšpiráciami. My teda 18.5.2018 smutní byť nechceme a preto sa už teraz na CREATIVE summit chystáme.