Osobný rozvoj

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Centrum Svet možností, Tehelná 25

18 €

Témy:

NLP – cesta k úspechu, šťastiu a spokojnosti – (Neurolingvistictické programovanie) s Robertom Braedonom

Milí priatelia,
srdečne vás pozývame do Centra Svet možností na prednášku s Robertom Breadonom (CZ) na tému „NLP – cesta k úspechu, šťastiu a spokojnosti – (Neurolingvistictické programovanie)“

LEKTOR:

Robert Breadon je jeden z najlepších NLP trénerov, kouč a špecialista na hypnózu v Česku. Pomáha ľuďom prekonať traumy, zbaviť sa nadbytočnej hmotnosti, strachu, fóbií či nízkeho sebavedomia. Pracuje aj s odvykaním od fajčenia, chronickou depresiou, nespavosťou, OCD, sebaubližovaním či ďalšími problémami. Na svojich NLP seminároch učí ľudí nielen to, ako sa s týmito problémami môžu vyrovnať sami, ale aj ako sa môžu zlepšiť v mnohých oblastiach života a vzťahov. Vo svete biznisu pomáha ľuďom zlepšiť komunikačné, predajné a manažérske schopnosti.

Robert nielen učí, ale aj prakticky využíva NLP v každodennom živote, láske, podnikaní a obchode. Okrem toho, že je sám úspešný podnikateľ a vybudoval niekoľko prosperujúcich firiem na celom svete, pomohol vďaka NLP mnohým ľuďom z rôznych krajín k úspešnejšiemu a šťastnejšiemu životu. So svojimi bohatými skúsenosťami z oblasti NLP sa po prvýkrát podelí aj so slovenským publikom. Robert je temperamentný a charizmatický speaker a chodiaca pokladnica skúseností.

Narodil sa v Taliansku, 15 rokov žil v Anglicku a v súčasnosti pôsobí v Česku. Svoje skúsenosti z praxe a biznisu prepája s NLP. Je expertom na NLP v športe aj biznise, je profesionálny golfový tréner, certifikovaný tréner Americkej univerzity NLP, kvalifikovaný hypnotizér a člen organizácií GHR, CNHC.