Táto akcia už prebehla.

Bratislava, KC Dunaj, Nedbalova 3

6 - 8 €

Témy:

Všetci poznáme firmy, ktorých logá a slogany, prípadne aj znelky sa nám hlboko vryli do pamäti. A práve tie sú dôkazom toho, čo dokáže s nami urobiť kvalitný branding!

Na Noci si zodpovieme otázky:
Aké sú brandingové trendy 2018
Ako na kvalitný branding – aj s nízkym rozpočtom
Ako vytvoriť love-brand
Ako si budovať vlastný brand
Aké úkony sa spájajú s dobrým brandingom, ktorý posilňuje značku
Ako vybudovať vzťah medzi zákazníkom a brandom a vďaka tomu získať verného zákazníka

Program:
19:00
Rudolf Letko, grafický dizajnér v GoBigname
Grafický dizajnér, kaligraf a milovník písma. Vďaka sklárskemu remeslu, množstvu zorganizovaných kaligrafických workshopov a bohatým skúsenostiam z oblasti typografie a grafického dizajnu sa Rudolfovo pole pôsobenia rozrástlo do multidisciplinárnych rozmerov. V svojej prezentácii sa bude zaoberať otázkou dôležitosti typografie v značke a rovnako budeme hľadať odpovede na to, či je dôležité mať písmo vytvorené na mieru. Nebudú chýbať konkrétne úkažky výstupov Naming & Branding štúdia GoBigname.

19:30
Zuzana Ďurčeková, Managingn Director v Made by Vaculik
V reklame pracuje viac ako 20 rokov. Začínala ako stratég. V súčasnosti vedie agentúru MADE BY ako Managing Director, ktorá dlhodobo patrí k TOP 3 agentúram na Slovensku. Spolupracovala na budovaní značiek pre klientov Tatra banka, Raiffaisen Sk+CZ, T-Mobile SK+CZ, Heineken, Metaxa, Aegon SK+CZ+Čína, IKEA, Tesco, EuroveaBory MallMall, SKY Park a mnohých ďalších.
Je aktívnou členkou prezídia Klubu reklamných agentúr Slovenska.

Prestávka

20:20
Milan Zimnýkoval alias Junior – moderátor a mediálne známa osobnosť
Moderátor počas štúdia na VŠ v Prešove šéfoval internátnemu rádiu a vysielal v lokálnom rádiu Flash. Vo Fun Rádiu pracuje 14 rokov, kde rozbiehal aj Rannú šou Adely a Sajfu. Odmoderoval viac ako 50 live TV prenosov. Od Teleráno, Miss Universe cez Legendy Popu a Nikto nie je dokonalý, sa prepracoval až k celosvetovým formátom spoločnosti Fremantle Media ako Česko Slovensko Má Talent , Take Me Out a Moja mama varí lepšie ako tvoja.
Všetky spomínané projekty majú spoločné jednu črtu/rukopis, ktorý obsahuje každý jeho projekt. Je to jeho osobnosť – BRAND. Na Noci brandingu sa preto bude venovať hlavne otázke, ako si budovať vlastný brand.

20:50
Lukáš Steiniger
Špecialista na autorské právo, ochranné známky, reguláciu reklamy a IT právo. V oblasti advokácie a práva pôsobí už od začiatku štúdia práva, pričom je zároveň zakladateľom viacerých projektov a firiem ako PravneNoviny.sk, účtovno-daňovej poradenskej firmy CARPATHIAN či agro-tech firmy HAUSNATURA / mikrozelenina.sk.
Spojenie jeho skúseností a praxe z oblasti ochrany práv z ochranných známok a podnikania sú neoceniteľným zdrojom pre každého, kto rozmýšla o stratégii ochrany vlastného brandu či iných práv duševného vlastníctva.
Na Noci sa bude venovať téme Brand ako hodnota, ktorú treba chrániť. Ako efektívne na to?