Marketing

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, pin Slovak Business Agency Karadžičova 2 - Twin City Blok A, 811 09

Zadarmo

Témy:

Radi píšete, tvoríte online obsah, máte vlastný blog? A čo keby vám aj zarábal? A viete ako optimálne využiť affiliate marketing? Na našom seminári sa dozviete, v čom spočíva profesionálne blogovanie, ako a kde blogovať, ako si zvoliť tému tak, aby bola speňažiteľná. Naučíte sa ako spojiť blog a affiliate marketing do jedného ziskového nástroja.

Affiliate marketing je forma online reklamy, spôsob predaja výrobkov a služieb s využitím ďalšieho sprostredkovateľa. Jednoducho povedané, vy, prostredníctvom svojho webového obsahu (napríklad aj blogu), privediete návštevníkov stránky obchodníka, a za to dostanete províziu.

ČO SA DOZVIETE ?

• Ako si zvoliť tému blogu tak, aby zarábala

• Ako si stanoviť cieľové publikum podľa témy blogu a článkov

• Ako písať články tak, aby zaujali vaše cieľové publikum

• V čom spočíva profesionálne blogovanie

• Ako spojiť affiliate marketing s blogovaním tak, aby zarábal.

KTO JE VÁŠ LEKTOR?

Ing. Milan Bardún, vyštudovaný záhradný architekt a zakladateľ cestovateľského blogu Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Blog založil v roku 2013 s nie veľmi jasnou víziou, no dnes patrí medzi najčítanejšie na Slovensku. Od roku 2016 sa stal Bez Mapy jeho zamestnaním na plný úväzok, kde spolupracuje so svetovými značkami, ktorých pôsobenie podporuje rozvoj cestovného ruchu. Postupne vytvára svoj tím a inšpiruje mladých ľudí k podnikaniu.