Ostatné

Táto akcia už prebehla.

Praha, VŠEM, Nárožní 2600/9a, 158 00 Stodulky

?

Témy:

Přijatým uchazečům ke studiu na VŠEM nabízíme přednášky a workshopy našich odborníků z praxe, které jim umožní čerpat to nejlepší ze VŠEM ještě před začátkem vlastního studia!

Vladimír Beran ze společnosti Etnetera vedl jako projektový manažer desítky webových projektů pro společnosti Škoda Auto, O2, Datart, Fortuna a řadu dalších, na společném setkání Vám představí hlavní myšlenky projektového řízení a popíše své dosavadní zkušenosti.

“Občas jako hasič po hlavě skočím do projektu, který se ocitl v krizi. Člověk se tak naučí nejvíc.”, říká Vladimír. Samozřejmě ale všichni chceme, aby se projekty do krize dostávaly co nejméně a tak stále hledáme cestu, jak se poučit z předchozích nezdarů. Evoluce nás vedla od interních směrnic, přes certifikaci ISO, po certifikaci projektových manažerů. Zažili jsme také období nadšené svobody v práci, roztrhání ISO certifikátu a zrušení všech směrnic. A pak také hledání vlastní identity. Nakonec jsme si našli vlastní cestu někde uprostřed mezi metodikou a svobodou. Svobodou rozhodovat se a nést zodpovědnost. Tuto cestu a způsob uvažování jsme zhmotnili v interní Projektové akademii, kterou prochází v Etnetera všichni. Bez rozdílu. Jsme projektově řízená firma.