Web & IT

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, SATORI STAGE, Mickiewiczova 9

Zdarma

Témy:

A je to tu, pre veľký úspech chystáme ďalšie bratislavské TECH Talks, na ktoré srdečne pozývame všetkých IT profesionálov a technologických nadšencov! Tentokrát sa budeme venovať téme: BlockChain, takže si svoje miesto radšej zarezervuj hneď:

Čo ťa čaká
Môžeš sa tešiť na dvoch výnimočných speakerov, ktorí sa s tebou podelia o svoje skúsenosti. Večer otvorí Tomáš Varga zo spoločnosti Decent s prednáškou na tému “Aplikácia blockchainovej technológie + jej využitie v praxi”. Druhým speakerom bude Ondrej Sarnecký, ktorý vám bližšie predstaví “Web 3.0 a Decentralizované aplikácie (ÐApps). Po prednáškach si spoločne dáme niečo na zub a pár chladených pív. A ak ti to nebude stačiť, môžeš sa osobne zoznámiť s ľuďmi, ktorí stoja za Techloop a odniesť si malú pozornosť.

Čo (a od koho) sa dozvieš
Tomas Varga

Tomáš je skúsený profesionál, pôsobil v oblasti zvyšovania výkonnosti a strategického riadenia podnikov v rámci poradenskej divízie spoločnosti KPMG 4 roky. Venoval sa širokej škále projektov, od procesného riadenia, transformácií až po návrhy korporátnej stratégie. V súčasnosti pôsobí ako Head of Strategy v spoločnosti DECENT. Je zodpovedný za business intelligence, vývoj a partnerské iniciatívy a zameriava sa na perspektívne možnosti aplikácie blockchainových technológií v rôznych odvetviach.

TECH Talks téma: Aplikácia blockchainovej technológie + jej využitie v praxi

Pozornosť médií venovaná blockchainu neustáva, naopak toto slovo sa skloňuje čoraz častejšie. Čo to blockchain vlastne je a ako funguje? Aké sú jeho výhody a kde sú možnosti jeho využitia? Praktické príklady jeho aplikácie v skutočnom živote..

Ondrej Sarnecky

Ondrej pôsobí ako konzultant v oblasti blockchain technológií. V súčasnosti sa aktívne venuje projektu Bethereum, kde medzi jeho zodpovednosti patrí technologická príprava token sale a dizajn a tvorba smart contractov pre core aplikácie Bethereum. Aktívne bloguje o kryptomenách a realizačných aspektoch blockchain technológií.

TECH Talks téma: Web 3.0 a Decentralizované aplikácie (ÐApps)

Od prudkého rozvoja webu v 90. rokoch sa web nezastaviteľne vyvíja k plne prepojenému svetu. Neustále prichádzajú nové trendy, no technológie akými sú blockchain a smart contracty znamenajú novú paradigmu v interakcii človeka a webu. Web 3.0 bude zmanenať zásadnú zmenu v tom, ako vývojári tvoria web či aplikácie a čo je najdôležitejšie, ako ľudia s nimi komunikujú. Sme na to pripravení?

Ak máš nejaké nápady, pripomienky alebo by si chcel na ďalších TECH Talks vystúpiť ako speaker, napíš mi na vera@techloop.io.

TECH Talks zdar!