Marketing

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Slovak Business Agency Karadžičova 2 - Twin City Blok A, 811 09

Zadarmo

Témy:

Ranný Budíček je inšpiratívne stretnutie pre malých a stredných podnikateľov. Naučíte sa ako robiť kvalitný influencer marketing s dlhodobým efektom tak, aby mal dopad na predaj a pomohol zatraktívniť firemné sociálne siete – Facebook / Instragram.

Influencer marketing sa zameriava viac na vplyvných jednotlivcov ako na masové skupiny. Používa tzv. Word of Mouth marketing. Služba/produkt takto prezentovaný je braný ako overený a zdroj – Influencer je dôveryhodnejšie vnímaný ako klasická masová reklama.

ČO SA DOZVIETE ?

– Kedy spolupracovať s influencerom, blogerom a vlogerom a aký je v tom rozdiel?

– Na čo si dať pri spolupráci pozor, ako chrániť reputáciu a produkt?

– Pre koho je spolupráca vhodná a pre koho sa neoplatí?

– Platená, neplatená, bartrová s managerom/bez managera – koľko ma to bude stáť?

– Krátkodobé – dlhodobé spolupráce, affiliate programy

– Prepojenie na sociálne sieťe – Facebook/ Instragram

– Prípadové štúdie od klientov

KTO JE VÁŠ LEKTOR ?

Simona Mištíková – Viedla jeden z troch tímov v najväčšej PR agentúre na Slovensku, až kým si nezaložila vlastnú agentúru DIVINO. Klientom prináša efektívne a funkčné riešenia v oblasti komunikácii, kde pôsobí viac ako 15 rokov. Venuje sa strategickému poradenstvu pre korporátnych klientov a klientov z oblasti rýchloobrátkového tovaru, krízovej komunikácii a tréningom. Už viac ako 6 rokov sa v agentúre venuje spolupráci s influencermi a vytvára stratégie, ktoré prinášajú klientom hmatateľný obchodný efekt.