Táto akcia už prebehla.

Bratislava, Impact Hub Bratislava, Hviezdoslavovo námestie 20

Zdarma

Témy:

Workshopy Women Love Digital sú späť!

Vzdelávaniu všetkých podnikavých a kreatívnych žien sa venujeme aj na jar. Program je tento raz venovaný začiatočníčkam, ktoré získajú prehľad v kľúčových témach digitálu. Sériu workshopov prinášame bezplatne vďaka podpore Nadácie VÚB.

Emailový marketing predstavuje aj dnes kľúčový nástroj budovania značky, rozvoja predaja a vytvárania pozitívnych vzťahov so zákazníkmi – samozrejme za predpokladu, že sa robí správne. MailChimp zase patrí medzi svetovo najobľúbenejšie nástroje profesionálneho emailového marketingu. V rámci workshopu si spoločne predstavíme užitočné a praktické rady pre každého, kto s emailovým marketingom a MailChimpom už pracuje, alebo chce začať.

Lektor Oliver Jakubík vyštudoval mix humanitných predmetov a už počas VŠ štúdia začal pracovať ako predajca a obchodný manažér. Neskôr zastával vrcholové obchodné a manažérske pozície, kde úspešne viedol strategické a obchodné tímy. Od roku 2008 pomáha spolu s tímom lektorov a konzultantov firmám, manažérom a podnikateľom v oblasti firemného, obchodného a osobného rozvoja, v rámci vlastnej konzultačnej spoločnosti MeBrand • rozvoj ľudí a značiek.

Kapacita workshopu je obmedzená, preto neváhaj a registruj sa čím skôr. 🙂