Web & IT

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, HUB Bratislava, Černyševského 10

Dobrovoľné vstupné

Témy:

Na prednáške, ktorú pripravil Radoslav Michalisko, sa dozviete Základy WordPress systému a bude aj praktická ukážka toho, ako si môžete na WordPress systéme postaviť váš vlastný blog v niekoľkých krokoch.
 
Rado strávil niekoľko rokov v Prahe, kde pracoval okrem iného aj v Mall.cz. Keďže sa mu ozývalo veľa klientov na tvorbu nového webu alebo analýzu už vytvoreného, začal pracovať na voľnej nohe. Pred 2 rokmi sa rozhodol Prahu opustiť, okúsiť Kanárske ostrovy a potom aj Bratislavu. Tá mu učarovala tak, že v našom hlavnom meste aj zakotvil.
 
Podarilo sa nám ho ukecať, aby pripravil prednášku o WordPresse, keďže je to téma, ktorá je stále veľmi žiadaná a on je v danej oblasti odborníkom.
 
Nepremeškajte príležitosť zúčastniť sa tejto špeciálnej akcie, ktorej vstupné ja navyše DOBROVOĽNÉ!!! Počet miest je obmedzený, aby sa celá prednáška niesla v “rodinnom” kruhu.

Ak sa chceš zúčastniť akcie, prihlás sa cez formulár:    Stlačením na tlačítko “Prihlásiť” súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac info nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov.