Ostatné

Táto akcia už prebehla.

Bratislava, NH Hotel Gate One

Zadarmo

Finančná konferencia SHOWFX WORLD v Bratislave ponúkne 7 bezplatných seminárov a workshopov a predstaví top traderov a trhových expertov z Veľkej Británie, Grécka, Slovenska a Českej republiky – v jeden deň a na jednom mieste!

PREČO ZA ZÚČASTNIŤ

• Dozviete sa všetko, čo ste chceli vedieť o obchodovaní – náš program je pre návštevníkov s rôznym stupňom skúseností a zahŕňa top témy od Price Action alebo Elliot Waves až po 10 tipov ako poraziť stratové obchody;

• Naučte sa viac o kryptomenách a technológií blockchain-u;

• Buďte medzi prvými, ktorí budú vedieť aktuálne čerstvé výhlady pre budúce trendy na finančných trhoch;

• Získajte zdarma rady a možnosť na otvorenú diskusiu s obchodníkmi;

• Strávite deň v priateľskej atmosfére a v spoločnosti ľudí s rovnakými záujmami (súčasťou programu bude aj prestávka s chutným občerstvením);

• Zapojte sa do lotérie a môžete využiť obchodné bonusy od organizátorov a zastúpených firiem.

Prednášať budú Alistair Crooks (Profesionálny obchodník (UK)), Ondřej Hartman (zakladateľ FXStreet.cz), Petr Podhajsky (zakladateľ financnik.cz), David Stancel (Obchodník a špecialista na kryptomenu) a ďalší.

ShowFx World je medzinárodná obchodná značka, ktorá od roku 2009 až doteraz zorganizovala viac ako 30 konferencií a výstav na tému obchodovania a investícií. Zemepisne tieto akcie zahŕňajú Moskvu, Singapur, Bratislavu, Cyprus, Rigu a ďalšie mestá na celom svete. Hlavným cieľom je poskytovať vedomosti o finančných trhoch – organizátori zaručujú, že návštevníci získajú reálne obchodné stratégie, účinné rady a metódy na zarábanie peňazí.